İnönü Mahallesi Ersoy Caddesi No :107 Bornova/İzmir

Adres Bilgilerimiz

İnönü Mahallesi Ersoy Caddesi No :107 Bornova/İzmir

E-Mail İletişim

info@birklima.net

 

Sıcak yaz aylarının en büyük yardımcısı olan klimalar, uygun bakımlarla desteklenmediğinde ciddi sağlık sorunlarına neden olabilmektedir. Bu nedenle klima bakımı ile sadece cihazın ömrünü uzatmış olmazsınız. Aynı zamanda sağlığınızı da koruyacak önlemleri alacaksınız. İzmir’de klima servisi olarak bir arayışa girdiğinizde ise Balçova, Buca, Çiğli, Bornova, Gaziemir, Karabağlar ilçeleri için hızlı ve sorunsuz çalışmalar yapma garantisi veren firmamız Yıldırım Teknik Servis ile irtibata geçebilirsiniz.

Ülkemizde en fazla klimanın kullanıldığı bölgeler arasında Ege ve Akdeniz başta gelmektedir. Nüfus yoğunluğu ile İzmir, buralardaki en büyük ildir. Klima, bölgedeki sıcak sayılan havaya karşı soğutma amaçlı kullanılıyor olsa da ısınma maksatlı da kullanıldığı olur. Bazı evlerde özellikle bahar aylarında klimaların yoğun biçimde kullanıldığını görebilirsiniz. Bu nedenle de Bosch, Samsung, Demiedöküm, Arçelik, Beko, Daikin, Toshiba, Mitsubishi, Regal, Vestel, SEG, Rubenis marka kombiler konusunda destek verebilecek bir kombi servisine her an ihtiyaç olabilir. Yıldırım Teknik Servis olarak, tüm bu markalar için sertifika sahibi profesyoneller ile destek veriyoruz.

Yaşanabilecek arızaların önüne yapacağınız periyodik kombi bakımı hizmeti alarak da ulaşabilirsiniz. Özellikle gaz değişimi, filtrelerin temizlenmesi gibi işlemler sorunsuz ve garantili olarak firmamızca yapılmaktadır. Klima servisine ihtiyacınız özellikle arızalarda kendini daha iyi gösterecek ve hizmeti hızlı olduğu kadar sonrasında sorun yaşanmasına izin vermeyecek biçimde alabilmeniz önem taşıyacaktır. Beyaz eşya, kombi konusunda da teknik servis hizmetlerini uzman personeli ile sürdürmekte olan firmamız; soğuk hava dolabı, sanayi ocak ve fırın, merkezi sistem ısıtma cihazları, hamur karıştırma cihazları, merkezi sistem soğutma cihazları, kömürlü kazan, ısı pompası, fueloilli bürülör ve kazan, doğalgazlı kazan, kaskat sistemleri, mazotlu kat kaloriferi gibi cihazlar için de başarılı teknik servis seçenekleri sunmaktadır.

Yıldırım Teknik Servisi olarak taşınma aşamasında olan kişilere klima konusunda hızlı hizmet vermektedir. Yeni adresinizde klima montaj servisi olarak çözümler sunuyoruz. Klimanızın bakımından montajına kadar kusursuz hizmet seçenekleri sunan firmamız Yıldırım Teknik Servis, yaşayabileceğiniz tüm arızalarda en hızlı biçimde adresinize ulaşarak yaşam konforunuzu kaybetmemeniz için garantili servis hizmeti veriyoruz. Parça değişim gerektiğinde ise parça garantisiyle kısa sürede sorun giderilmekte ve değişim yoluna gidilmektedir.