İnönü Mahallesi Ersoy Caddesi No :107 Bornova/İzmir

Adres Bilgilerimiz

İnönü Mahallesi Ersoy Caddesi No :107 Bornova/İzmir

E-Mail İletişim

info@birklima.net

BİR KLİMA
Klima Tamir bakım onarım ve 2.el klima satış yedek parça satış & Servis e hoşgeldiniz;
SAYIN MÜŞTERİMİZ;
SON ZAMANLARDA SOSYAL MEDYA ARACILIĞI İLE BU İŞİ BİLEN BİLMEYEN 2.EL KLİMA SATIŞINA BAŞLAMIŞTIR!!!
MAĞDUR OLMAK İSTEMİYORSANIZ BİRAZ SATICIYI ARAŞTIRIN! SATIŞ SONRASI MUHATAP BULAMAYAN ÇOK MAĞDUR VAR!!!
BİR KLİMA SATIŞ VE SONRASI HİZMETLERİ AŞAĞIDA YAZDIĞI GİBİDİR
Satışa sunduğumuz 2.el klimaları özenle seçerek yedek parça sorunu olmayan ürünleri teknik servis bölümüne alarak komple bakım onarımdan geçiriyoruz.Komprasor kapasitör rulmanlar gaz değerleri sensörler ve tüm ana parçaların durumlarına mutlaka bakıyoruz! en ufak şüphe duyduğunuz bir parçası da olsa şansa bırakmayıp değiştiriyoruz! Ürünlerin varsa sorunları uygun hale getirilmeden satış yapılmamaktadır! özellikle defalarca onarımdan geçmiş kullanım ömrünü tamamlamış cihazları almıyoruz ! satmıyoruz!!! DENEYİMİMİZDEN YOLA ÇIKARAK EN SORUNSUZ MODELLERİ TERCİH ETTİĞİMİZ KESİNDİR. KISACA HER ÖNÜMÜZE ÇIKAN MODELİ SATMIYORUZ!
2.el klima almayı düşünen müşterilerimiz haklı olarak hep bir kuşkuyla alsam acaba sorun yaşarmıyım garantisi varmıdır diye kuşkulanırlar! Bizde bu neden le sattığımız 2.el üründe ilk bir ay içerisin de ürün de sorun çıkar ise tamirini ücretsiz yapıyoruz.yedek parça ve tüm hizmetler ilk bir ay içinde tamamı bize aittir.
Tamir olmadı v.b durumlar da aynı ürün yada muadil ürün var ise değiştiriyoruz.
yada isteğe bağlı olarak ücret iadesini yapıyoruz.
Satılan her ürün Sistem üzerinde kayıt altına alınmaktadır,

ilk bir ay sonunda yedek parça ücreti ürünü satın alan a aittir. 1 ay DENEME SÜRESİ VERİYORUZ! kullanıp ben beğenmedim degil !!! arıza var ise sorunu çözemez isek değişim yada ücret iadesi yapılır. nakliye ücreti düşülerek!

ŞEHİRDIŞI İÇİN VE BÖLGEMİZE UZAK YERLERE GARANTİ VERİLMEMEKTEDİR.GARANTİ CIHAZI ALAN KİŞİYE ÖZELDİR MONTAJI NAKLİYE VE KURULUM ÜCRETLİ OLARAK TARAFIMIZDAN YAPILAN ADRES İÇİNDİR. MÜŞTERİ TARAFINDAN BAŞKASINA SATILMASI DURUMUNDA GARANTİ İPTAL EDİLİR!
sahibinden.com da farklı adreslerde görmüş olduğunuz konumlar hizmet verdigimiz bölgeler olması nedeniyledir.tek adresimiz vardır İnönü mahallesi Ersoy caddesi BORNOVA / İZMİR

Add Your Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *